Froteelõng Tume Hall Vaata suuremalt

Froteelõng Tume Hall

Uus toode

Parima kvaliteediga, ühtlane ja pehme frotee lõng. Sobib ideaalselt vaipade, korvide, valmistamiseks. Tulemus jääb ühtlane ja ilus. Sobib heegelnõel nr 8-12 mm.

Sisaldus 80% ümbertöödeldud puuvilla, 20% polüestrit

Rohkem infot

1 tk laos

Hoiatus: Viimane toode laos

16,17 €

Rohkem infot

Rullid kaaluvad 1,2 kg (1 kg = umbes 180–190 m) Kaal sõltub paela raskusest.

Frotee käsitöölõng  on paks bouclé tüüpi lõng. Frotee sobib eriti hästi sisustustekstiilide, näiteks vaipade heegeldamiseks ja kudumiseks. Võite ka Frotee lõngast kududa näiteks tekki. Frotee on valmistatud ringlusse võetud puuvillast, mis on sorteeritud värvide järgi ja seejärel uuesti segatud, et luua meie jaoks ainulaadsed toonid. See nutikas protsess tagab, et tootmisprotsessi ajal pole vaja lõnga värvida, mis säästab muidugi energiat ja vett.

Erinevad rullid võivad olla erineva jämedusega. Pildil olev paela värvitoon võib erineda tegelikkusest kuna värvitoonide kuvamine sõltub monitori seadetest. Võib esineda sõlmi ja õmblusi. Igas partiis on uued toonid, täpselt sama värvitooni juurde tellida ei ole võimalik.

Pesemisjuhised: Peske temperatuuril 30 ° C, pange tasasele pinnale, mis laseb õhul ringelda, ärge kuivatage trummelkuivatis.