Postitame tellimuse alati esimesel võimalusel peale makse laekumist meie pangakontole. 

Kauba kättetoimetamine

Enne tellimuse vormistamist saad valida, kuidas kauba kätte saad. Võimalikud variandid on Omniva pakiautomaat (2,90€) või tulen ise järgi Pärnusse (0€) Peale tellimuse tasumist postitame kauba 2-5 tööpäeva jooksul.

Kaupade tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada või ümber vahetada samaväärse hinnaga toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija. Müüja tagastab tellijale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 30 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluva kauba postikulu tasub tellija.14-päevane tagastusõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud eritellimusel.

Toodete saadavus

Teeme kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis tegelikult on otsa saanud, siis võtame esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

Tellimine

Kaupade tellimiseks vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Lõngade ostmisel palun arvestage järgmiste asjaoludega: Lõnga värv võib erineda tegelikkusest, kuna värvide kuvamine oleneb monitori seadetest. Lõnga paksus võib rullis erineda ja esineb sõlmi. Erinevat värvi lõngad võivad olla eri paksusega. Peale andmete täitmist ja ostu sooritamist saadetakse meilile ettemaksuarve.

Tasumine, hind

Kaupade eest tasumine toimub ettemaksu arve alusel 1 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Tasumisel palun märkida selgitusse arve number. Kui arve ei ole tasutud 1 tööpäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse. Ise poodi järgi tulles on võimalik kauba eest tasuda ka kohapeal sularahas või kaardiga, kaup broneeritakse poes 3 päevaks. Kõik hinnad on eurodes, kauba kättetoimetamisel lisandub kauba hinnale postikulu 2,90€.